ZÁJEZDY

KONTAKTY

Cestovní agentura ISTRIA s.r.o.
Nový Malín 71, 788 03

 Mobil: 731 190 465, 775 190 460

Email: caistria@caistria.cz

V případě zájmu o schůzku nebo sjednání zájezdu volejte: 775 190 460 

Moji milí zákazníci,

z důvodu krize v cestovním ruchu, způsobené děním kolem Corona viru, poklesl prodej zájezdů téměř na 0 a jsem tedy bohužel nucena uzavřít provozovnu na Hlavní třídě. Jako agentura mám veškerý příjem pouze ze skutečně odjetých zájezdů. Tedy za tuto sezónu jsem neměla téměř žádný příjem a není v mých silách dále hradit nájem, režii a nemít žádnou mzdu. Od 1.10.2020 bude má agentura fungovat už jen na sídle společnosti v Novém Malíně 71. Nadále se vám budu věnovat především na mailu a telefonu.

Protože přese mne máte Vouchery, za zrušené zájezdy, prosím neváhejte mě kontaktovat ihned, jak budete chtít Voucher využít. Ráda vám opět vypracuji nabídku na nový zájezd, aby jste mohli Voucher uplatnit. V případě zájmu o osobní setkání se vždy nějak domluvíme na konkrétní místo. O tom, kde a kdy mě budete moc zastihnout, vás budu informovat prostřednictvím webu www.caistria.cz

Budu velice ráda když mě podpoříte tím, že si svůj budoucí zájezd vyřídíte opět u mě. 

Pokud mě budete chtít podpořit i jiným způsobem, mohu vám nabídnout zakoupení poukazu Na zájezd nikam. Poukaz bude vystaven jako poděkování na vaše jméno a částku, pro kterou se rozhodnete. K ničemu jinému, než na památku, vám ale nebude. Pokud by jste takovou zvláštnost přeci jen chtěli mít, napište mi mail a já vám ho ráda vystavím.

Moc děkuji za vaši přízeň, kterou jste mi někteří projevovali celých 24 let mého podnikání v této oblasti. Těším se na setkání s vámi v lepších časech pro cestovní ruch, případně u jakékoliv jiné, příjemné příležitosti.

S úctou Marta Kaniová, CA Istria s.r.o.

IČ: 27814122, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 42002

 

 

Vytvářím objednávku...