ZÁJEZDY

Hotel Zeleni Gaj ***

  • Naturisti

Slovinsko - Severní Slovinsko - Terme Banovci

Termín:24.11. (Ne) - 26.11. (Út) 2019

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

Cena vč. tax:2 560 Kč

Strava:Polopenze

Doprava:Vlastní ()

ID zájezdu:550367

Přidat zájezd do kufru kufr

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha

Menší hotel Zeleni gaj s 24 pokoji se nachází uprostřed panenské přírody Prlekije, hostům však nabízí veškeré pohodlí požadované moderní dobou. Tento útulný a pohostinný hotel v létě nejvíce navštěvují rodiny s malými dětmi, protože má výjimečně rozsáhlou nabídku animačních programů, a bazénový komplex je navíc obzvláště vhodný pro děti a mladé rodiny. V jiných ročních obdobích je hotel příjemným útočištěm seniorů a párů, které se hýčkají v banovské termální vodě. Hotel je vhodným výchozím bodem pro výlety k památkám v okolí řeky Mury.

Ubytování uprostřed nedotčené přírody:

Hotel má 24 pokojů, při čemž dvoulůžkové pokoje (částečně s manželskou postelí) jsou vybaveny přistýlkou ​​pro dítě, balkonem, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, županem, telefonem, kabelovou televizí, minibarem, připojením na internet, trezorem a klimatizací. Ubytování v hotelu nebo v depandancích hotelu. Pokoje mají výhled na krajinu Prlekije a vesnici Banovci.

Depandance jsou umístěny v několia domcích, nedaleko hotela a bazénů. Stravování je zajištěné v hotelové restauraci. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností 1 přistýlky, pokoj má plochu cca 27 m2, koupelnu, WC, francouzské lůžko o šíři 160 cm a balkon s pohledem do parku.

Andělská koupel a banovská termální voda: Hosté Hotelu Zeleni gaj si mohou vychutnat procedury založené na banovské termální vodě a zejména páry často volí relaxační andělskou koupel, která do života vrátí romantiku. Zajímavostí wellnessu v Lázních Banovci je saunová vesnička, kde v místně pojmenovaných saunách každý najde saunu ušitou na míru přímo jemu. K dispozici je také vířivka.

Vodní dobrodružství v mnoha bazénech: Hostům hotelového komplexu je k dispozici vodní park Lázní Banovci s vnitřním, pěti venkovními bazény a dětským bazénem s vodopády, skluzavkami, podvodními masážemi, vířivkami a prameny a světelnými a zvukovými efekty. Bazény jsou s běžnou nebo teplejší termální vodou. Možnost FKK koupání v letních měsících.
Stravování : polopenze- bohatá snídaně a večeře formou bufetu

Pobytová taxa 2 Eur/osobu/den a registrační poplatek 1 Eur/osobu - platba na místě

 

Cena zahrnuje
2 x ubytování za osobu s polopenzí (snídaně, večeře) ve dvoulůžkovém pokoji, vstup do bazénů, župan, služby dle balíčku (viz popis)
Cena nezahrnuje
Pobytová taxa a přihlašovací poplatek se platí na recepci. Taxa - 2 Eur/os./den a přihl. popl. 1 Eur/os./pobyt. V ceně není dále doprava, nápoje, delegát a cestovní pojištění.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Mediteran travel s.r.o. IČO: 27489442
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...