ZÁJEZDY

Hotel Koni Village ***

Řecko - Kréta - Stalida

Termín:30.09. (Po) - 07.10. (Po) 2019

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Cena vč. tax:13 290 Kč

Strava:All inclusive

Doprava:Letecky (Praha)

ID zájezdu:465377

Přidat zájezd do kufru kufr

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Hotel se nachází v jedné z nejkrásnějsích oblastí s písečnými plážemi na severním pobřeží Stalis. Stalida a nedaleko vzdálené město Malie nabízí ideální výchozí bod svojí polohou 30km od letiště a zároveň od hlavního města. Stalida je ideální místo pro dovolenou strávenou na pláži s azurově modrou vodou. V okolí je spousta památek, i nepřeberné množství obchůdků, barů i taveren. V blízkosti je možnost pronájmu automobilů i jízdních kol, sportovní vyžití včetně sportů na pláži. Malia je jedna z nejdelších pláží na Krétě, měří více než 4 km. V okolí je však mnoho dalších, menších pláží. Naproti pláži je malý ostrůvek, na který se dá přeplavat. Na tomto ostrůvku je krásný malý kostelíček. Hotel je postaven na kopci,takže si zde hosté mohou užívat nádherný výhled.
Vybavení
- hlavní restaurace - 2 bazény pro dospělé (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén - mini club - dětské hřiště - animační programy - internetový koutek - Wi-Fi ( ve veřejných prostorách zdarma) - parkovýní v komplexu hotelu (zdarma) - úschovna zavazadel a sprcha pro odjíždějící hosty - tenisové kurty (za příplatek) - kulečník, stolní tenis, šipky, stolní fotbal, volejbalové hřiště (za příplatek)
Ubytování
Hotel nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích a rodinných pokojích Rodinné pokoje mají 2 místnosti. Pokoje jsou vybaveny: - balkon nebo terasa - kabelová televize - klimatizace - trezor (za poplatek) - telefon, rádio - vlastní WC, sprcha nebo vana - fén - dětská postýlka (na vyžádání) - minichladnička
Stravování
Hotel nabízí stravováno formou all inclusive. Snídaně: 7:30 - 10:00hod v hlavní restauraci formou bofetu. Oběd 12.30 - 14:30hod v hlavní restauraci formou bofetu. Večeře 19:00 - 21:30 hod v hlavní restauraci formou bofetu. Snack od 11:00 do 12:00hod. Coffee break od 16:00 do 17:00hod. Nápoje: točené místní pivo, místní víno (bílé a červené), nealkoholické postmix, voda, raki, ouzo. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž je vzdálená cca 800 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
Pro děti
dětský mini club, dětský bazén, dětské hřiště
Sport a zábava
- tenisové kurty - kulečník - stolní tenis - šipky - stolní fotbal - petanque - volejbalové hřiště Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE DůležIté informace k zájezdu ZDE
Povolená hmotnost zavazadla
23 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...