ZÁJEZDY

Hotel Hersonissos Sun **

Řecko - Kréta - Hersonissos

Termín:23.09. (Po) - 30.09. (Po) 2019

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Cena vč. tax:10 390 Kč

Strava:All inclusive

Doprava:Letecky (Praha)

ID zájezdu:415295

Přidat zájezd do kufru kufr

Poloha
Jednoduchá a levná Hersonissos Sun Studia se nachází na kraji letovisa Hersonissos u hlavní příjezdové silnice, cca 200 m od centra a cca 400 m od nejbližší pláže. Nejbližší supermarket je cca 50 m od ubytovacího zařízení. Jedná se o velmi jednoduché a levné ubytování především pro mladé lidi, kteří hledají lowcoast ubytování a upřednostňují denní a noční život v centru Hersonisos před komfortem ubytování.
Vybavení
bazén, TV koutek, recepce, trezor na recepci (za poplatek) a slunnou terasu. Dale je k dispozici internetový koutek (za poplatek) a kulečník (za poplatek).
Ubytování
Studia jsou jednoduše vybavená, mají sprchový kout, klimatizaci (za poplatek 7€/den), kuchyňský koutek se základním vybavením na přípravu nápojů, balkonem nebo terasu.
Stravování
Jednoduchý All Inclusive light 8:00 - 22:00 Kontinentální snídaně 8:00 - 9:30 Oběd 12:30 - 14:00 Večeře 18:30 - 20:00 Bar 11:00 - 22:00 nealkoholické nápoje, místní pivo a víno, káva, čaj, rakie, místní brandy a Ouzo. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení Hersonissos Sun Studios.
Pláž a plážový servis
Pláž se nachází ve vzdálenosti 400 m.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležité informace k zájezdu ZDE
Sport a zábava
Nabídku sportů, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu získáte po příjezdu do destinace.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...