ZÁJEZDY

Adventní autobusový zájezd - Advent v Krušnohoří - Seifen vánoční vesnička a Marienberg s koupáním v Aquapark

Německo - Sasko - Seifen

Termín:13.12. (Ne) - 13.12. (Ne) 2020

Délka pobytu:1 den

Cena vč. tax:400 Kč

Strava:Bez stravy

Doprava:Autobus ()

ID zájezdu:944017

Přidat zájezd do kufru kufr

Program
Seiffen - muzeum hraček v Krušných horách leží malebné saské městečko Seiffen, které proslulo výrobou dřevěných hraček a vánočních dekorací. Ve 3 patrech můžete sledovat historii i současnost hračkářské dřevěné výroby v německých Krušných horách. Muzeum, které čítá na pět tisíc exponátů, potěší dospělé, ale hlavně děti. U některých vystavených exponátů si mohou  děti  vyzkoušet jejich funkční mechanismy. V druhém a třetím patře jsou také herny s kostkami, hlavolamy a dalšími dřevěnými hračkami.

Ve stříbrném Krušnohoří  se nachází německé hornické město Marienberg. V aquaparku "Aqua Marien" najdete hned několika plaveckých bazénů především hlavní 25 m dále bazén s umělými vlnami a průtokovým kanálem, vodopády, dětský bazén, bazének pro nejmenší, kaskádový bazén i venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Příznivce divokých vodních jízd a tobogánů potěší přítomnost hned několika tobogánů a skluzavek. Například rodinnou skluzavkou, trubicovou skluzavku, skluzavku pro jízdu na gumových duších či obří „Crazy Ride“ skluzavku. V areálu je také  samoobslužná restaurace s velkým výběrem jídel a nápojů. Útrata se načítá na čip a hradí se při odchodu na recepci.
Co s sebou: Plavky, ručník, žabky, vlastní svačinu nebo cca 10 € na nápoje a stravu

Odjezd v 9:00 hodin z Teplic (další odjezdová místa Ústí nad Labem, Bílina, Most), dopolední příjezd do Seiffenu, individuální prohlídka městečka, možnost návštěvy vánoční výstavy v muzeu hraček, kolem 13:00 hodiny odjezd do Marienbergu, návštěva městečka a návštěva aquparku Marien na cca 3 hodiny. Plánovaný příjeud do Teplic kolem 19:00 hodiny.
Cena na osobu zahrnuje
BUS doprava, cestovní pojištění, průvodce CK
Cena nezahrnuje
vstupenku do muzea hraček v Seiffenu, vstpenka do aquaparku Marien
Nástupní místa
Teplice, Ustí nad Labem, Bílina, Most
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Tep Tour, s.r.o. IČO: 25004697
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...