ZÁJEZDY

Hotel Srní ****

Česká republika - Čechy - Železná Ruda

Termín:07.03. (So) - 10.03. (Út) 2020

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

Cena vč. tax:3 490 Kč

Strava:Polopenze

Doprava:Vlastní ()

ID zájezdu:463636

Přidat zájezd do kufru kufr

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
v horském prostředí Národního parku Šumava, v místě, kde jsou ideální podmínky pro běžecké lyžování, v centru rekreačního střediska Srní. Hotel a depandance jsou od sebe vzdáleny 200 m.
Vybavení
restaurace, společenský sál, stolní tenis, internet, sportovní hala (tenis, minikopaná, basketbal, florbal), multifunční trenažér (golf, fotbal, nohejbal), squash, garáže. K dispozici je výtah. Hosté ubytovaní v dependanci mohou využívat hotelových služeb hotelu Srní vzdáleném 200m od depandance (bazén, pára, sauna – v ceně, ostatní za úhradu na místě).

dětský koutek, WiFi zdarmaí, půjčovna a úschovna kol. K dispozici je výtah. Sportovní hala nabízí umělý povrch s lajnováním na různé sporty (badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal) a lezeckou stěnu. Dále je v přidružených prostorách M-squash (ricochet), fitness s kardiozónou, multi-sportovní simulátor VISUAL SPORTS (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem), a laserovou střelnici.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, některé mají balkon. Přistýlka je rozkládací křeslo nebo pohovka. Na pokojích vlastní příslušenství, rádio, SAT TV, telefon.
Stravování
polopenze - snídaně i večeře jsou bufetovým způsobem. V případě malé obsazenosti se hosté stravují v hotelu Srní.  Zvýhodněné pobyty pro seniory s polopenzí. V ceně vánočního pobytu je gala menu, winter bar, přípitek a dáreček. V ceně silvestrovského pobytu je program, gala bufet, půlnoční bufet, winter bar, přípitek, dáreček.
Středisko
Srní
Lyžování
běžky – v okolí jsou upravované běžecké tratě. Sjezd – Ski areálu v Kašperských Horách nebo na Kvildě - cca 14 km
Tipy pro správnou volbu
ZDARMA: bazén, sauna/pára, stolní tenis, dětská herna, zapůjčení trekingových holí, běžeckých lyží v hotelu Srní - ve vybraných termínech zvýhodněné pobyty pro seniory - Speciální slevy za včasný nákup - 60 dní před nástupem
Ubytovani dle programu
parkování u hotelu za poplatek místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
Nabídka programů
POBYTY PRO SENIORY (od 55 let + doprovodná osoba nebo vnoučata) ve vybraných termínech cenově zvýhodněné pobyty s polopenzí od neděle do pátku (možnost prodloužení za zvýhodněné ceny). Během pobytu zdarma bazén v hotelu Srní, zvýhodněný poplatek za psa.
Informace
parkování u hotelu za poplatek místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě
Dětská cena
- platí pro děti od 2 do 15 let. Děti do 15 let na přistýlce mají ubytování včetně stravy (dle doprovodu) zdarma. Děti do 2 let bez nároku na služby zdarma.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...