ZÁJEZDY

Hotel Kotva ****

  • All Inclusive
  • Sleva za dítě při FM slevě
  • Animační program
  • Fitness
  • Vzdálenost od moře - Do 500 m
    Do 500 m

Bulharsko - Černomořské pobřeží - Slunečné Pobřeží

Termín:08.09. (Ne) - 15.09. (Ne) 2019

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

Cena vč. tax:10 790 Kč9 590 Kč

Strava:All inclusive

Doprava:Letecky (Praha)

ID zájezdu:406170

Přidat zájezd do kufru kufr

TripAdvisor cestovatelské recenze
Poloha
Zrekonstruovaný 4* hotel Kotva se nachází v jižní části Slunečného pobřeží, jen cca 250 metrů od pláže a cca 3 km od centra letoviska. Staré město, zapsané do seznamu světového kulturního dědictví Unesco, Nessebar se nachází pouhých 800 metrů od hotelu. Hotel nabízí mini aquapark, který nadchne především malé cestovatele. Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno cca 35 km od hotelu.
Vybavení
Hotel disponuje prostornou vstupní halou s 24- hodinovou recepcí, 321 pokoji a 150 apartmány, lobby barem, hlavní restaurací, a la carte restaurací, barem u bazénu, obchody, doktorem na zavolání, trezorem k pronajmutí na recepci (za poplatek), prádelnou, Wi- Fi připojením ve veřejných místech hotelu (zdarma). konferenční místností, bezbariérové pokoje (na vyžádání), parkoviště (za poplatek).
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní TV, individuálně řízenou klimatizací, mini ledničkou, Wi- Fi připojením (za poplatek) a balkonem nebo terasou.
Stravování
Stravování formou all inclusive nebo snídaně. - Snídaně: v hlavní restauraci (07:30- 10:00) - Pozdní snídaně - Oběd: v hlavní restauraci (12:30- 14:30) - Večeře: v hlavní restauraci (18:00- 21:00) Zmrzlina, sendviče, sušenky jsou k dipozici na baru Kotva, dle aktuálních časů stanovených hotelem. Místní nápoje, pivo, víno, nealkoholické a teplé nápoje můžou hosté čerpat v hlavní restauracu (12:30- 14:30; 18:00- 21:00) a v baru Kotva (10.00- 22:30). Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje a čerstvé ovocné džusy jsou za poplatek.
Pláž a plážový servis
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Možnost využití vodních sportů také za poplatek.
Pro děti
Pro nejmladší cestovatele je v hotelu k dipozici dětská část bazénu, vodní skluzavky, dětské hřiště, menší aquapark, denní i večerní animační program. Mini disco je pořádáno od 17.06- 05.09. cca v čase od 19:00- 22:30. Dětské židličky jsou v restauraci k dispozici zdarma, postýlka je na vyžádání za poplatek.
Sport a zábava
Zdarma: 3 venkovní bazény s malým aquaparkem (lehátka a slunečníky zdarma), jacuzzi, animační program K aquaparku není povoleno nosit si jídlo ani nápoje. Animační programy jsou k dispozici 6x týdně od 17.06.- 07.09. Změna programu a časů animačních programů je vyhrazena hotelem. Za poplatek: kulečník, stolní tenis, využití internetové místnosti, masáže, fitness centrum, sauna, využití konferenční místnosti.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...